Matt Damon Çin Seddi Filminde! İlk Türkçe Fragman Yayınlandı

0 1.850

Savaşın Çicekleri (The Flowers of War), Kahraman (Hero), Parlayan Hançerler (House of Flying Daggers) gibi uzak doğunun dövüş sanatlarının ön planda olduğu filmleri yöneten Yimou Zhang’ın yeni filmi The Great Wall. Ülkemiz sinema salonlarında Çin Seddi ismiyle vizyona girecek olan filmin ilk Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı Can Dostum (Good Will Hunting) ile En İyi Senaryo dalında ödül kazanan Matt Damon, 29 Temmuz’da vizyona giren Jason Bourne filmiyle karşımıza çıkmıştı. Son yıllarda önemli yapımların başrolünde görüğümüz Damon, çekmiş olduğu uzak doğu temalı filmleriyle gönüllerde taht kuran Yimou Zhang ile birlikte çalışıyor. Uzun zamandır detaylarının gün yüzüne çıkması beklenen filmin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Matt Damon’ın Başrolde Yer Aldığı Çin Seddi Filminden Türkçe Altyazılı Fragman

Usta yönetmen ve beyaz perdenin başarılı oyuncusu Matt Damon‘ı bir araya getiren projede birbirinden önemli isimler yer alıyor.  Filmin senaryosu Tony Gilroy başta olmak üzere Max Brooks, Marshall Herskovitz, Carlo Bernard, Edward Zwick, Doug Miro, Marshall Herskovitz gibi isimler tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda ise Türk oyuncu Numan Acar‘ın yanı sıra Pedro Pascal, Tian Jing, Willem Dafoe, Andy Lau, Eddie Peng, Kenny Lin gibi isimler yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Stuart Dryburgh‘un yaptığı filmin müzikleri ise Ramin Djawadi imzası taşıyor.

the great wall

Çin Seddi Filmi 2017 Yılında Vizyonda!

Çin’de çekilip tüm dünyaya açılan en büyük yapımlardan biri olma özelliğini taşıyan The Great Wall, milyonlarca insanın ziyaret ettiği ve hikayesini merak ettiği Çin Seddi‘nin yapım aşamasında ortaya çıkan ilginç olayları beyaz perdeye taşmayı amaçlıyor. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 24 Şubat 2017 olarak belirtildi.

The Great Wall / Çin Seddi
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın