Michael Bay Açıkladı Transformers 5’te Megatron Geri Dönüyor!

0 138

Transformers serisinin yeni filmini yöneten Michael Bay, filminin gündemde olmasını seviyor ki takipçilerini Transformers: The Last Knight ile ilgili içeriklerle heyecandırıyor. Filmin kötü robotu ve yönetmenin yeni yayınladığı kamera arkası videosu.

2007’de vizyona giren ilk Transformers‘ın ardından eski tadı veremeyen devam filmleri hayranlarını biraz da olsa seriden uzaklaştırmıştı. Son filmi Transformers: Kayıp Çağ 2014 yılında vizyona girmiş ve ardından devam filmlerinin gelip gelmeyeceği gündemi meşgul etmişti. Yapımcılar 5, 6,7 ve 8. filmin yanı sıra bir de serinin sevilen autobotu Bumblebee‘nin spinoff projesi geleceğini duyurmuştu. Şu sıralar çekimleri Küba’da devam eden filmin yeni içerikleri paylaşılıyor.

It’s starting. This week production. Megatron is back. #transformers #decepticons#

Michael Bay (@michaelbay) tarafından paylaşılan bir video (31 May 2016, 09:59 PDT)

Transformers: The Last Knight Filminden Kamera Arkası

Sosyal medyada kullanıcıları heyecanlandıracak detaylar veren Michael Bay bu kez Instagram hesabı üzerinden çekimlerin devam ettiği Küba sokaklarından kısa bir video paylaştı. Yönetmenin paylaştığı videonun yanı sıra filmin Twitter hesabı üzerinden kötü karakterlerden birine ait teaser video paylaşıldı. Bay’in yazmış olduğu mesaja göre bu karakter daha önceki filmde görünen Megatron‘un yenilenmiş yüzü.

Cuba! There’s a Robot in there.

Michael Bay (@michaelbay) tarafından paylaşılan bir video (29 May 2016, 21:01 PDT)

Transformers: The Last Knight 23 Haziran 2017’de Vizyona Girecek

Transformers: The Last Knight‘ın yönetmen koltuğunda seriyi sahiplenen Michael Bay oturacak. 2014 yılında vizyona giren Transformers: Age of Extinction ile karşımıza çıkan Mark Wahlberg canlandırdığı karaktere geri dönerken kadroda Josh Duhamel, Isabella Moner ve Jerrod Carmichael gibi isimler yer alacak. Ayrıca seride sevilen autobotu Optimus Prime’ı seslendiren Peter Cullan ise bıraktığı yerden devam ediyor.

Prodüktörlüğü efsane yönetmen Steven Spielberg tarafından yapılan Transformers: The Last Knight, 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca 2018 yılında serinin spin-off projesi Bumblebee filmi, yine 2018 yılında Transformers 6 ve 2019 yılında Transformers 7 filmi vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın