Transformers: The Last Knight’ta Yenilenen Megatron Görüntüsü

0 256

Transformers: Kayıp Çağ’ın ardından beşinci film olarak gösterime girmeye hazırlanan Transformers: The Last Knight için heyecan yaratan gelişmeler yaşanıyor. Filmin resmi Twitter hesabından yenilenen Megatron görüntüsü paylaşıldı.

Geride bıraktığımız dönemde Transformers karakterlerine ait 30 saniyelik kısa videolar paylaşılmış karakterlerin yeni filmde uğradıkları değişimler izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Transformers: The Last Knight‘ın yönetmen koltuğunda oturan Michael Bay filmin kötü robotu Megatron‘a ait ilk görüntüyü Instagram hesabı üzerinden paylaşmış ve yeni filmle geri döndüğünü müjdelemişti. Ortaya çıkan yeni detay ise yine kötü robot Megatron ile ilgili. Filmin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görselde daha korkutucu bir hal aldığını bizlere gösteriyor.

Küba’da Çekilen 3. Amerikan Filmi Transformers: The Last Knight

Yönetmenliğini Papa Hemingway’in üstlendiği 1959 yapımı Cuba filmi Küba’da çekilen ilk Amerikan filmi olurken gelecek yıl vizyona girmesini beklediğimiz Hızlı ve Öfkeli 8 ikinci sıraya yerleşti. Üçüncü sırada ise uzun soluklu serinin yönetmeni Michael Bay‘in kamera arkasına geçtiği Transformers: The Last Knight filmi oldu. Bay’in yapmış olduğu açıklamada çekimlerin oldukça iyi geçtiğini, milyonlarca izleyicinin beğenisini kazanacak bir film çekmenin güzel bir duygu olduğunu dile getirdi. Yönetmen ayrıca The Last Knight’ın ardından yeni Transformers filmi çekmeyeceğini de açıkladı.

Transformers: The Last Knight Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Mark Wahlberg‘ün dördüncü film Transformers: Kayıp Çağ’daki karakterine geri döndüğü filme yeni oyuncular dahil oldu. Isabela Moner ve Jerrod Carmichael filmin yeni yüzleri oldu. Akiva Goldsman’ın projeden ayrılmasının ardından senaryo Matt Holloway & Art Marcum ikilisi ile Ken Nolan tarafından kaleme alınıyor.

Transformers: The Last Knight, 23 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın