Transformers 5’ten İlk Set Görüntüsü

0 257

Transformers serisinin en yeni filmi Transformers 5’in çekimlerine başlanıldığının müjdesi geldi. Yönetmen Michael Bay, Transformers: The Last Knight’ın çekimlerinin Küba’da başladığını bildiren bir Instagram gönderisi paylaştı.

Gişe canavarları izleyicilerinin karşısına çıkmak için Küba’da çalışmalarını sürdürüyor. Seyahat kısıtlamalarına yeni bir düzenleme getirerek Hollywood için bürokratik engelleri birer birer ortadan kaldıran Küba, filmler için otantik bir cennet haline geldi. Bu fırsatı ilk değerlendirenlerden biri Hızlı ve Öfkeli serisinin yenisi Fast 8‘ olurken ikinci film ise Transformers serisinin en yenisi Transformers: The Last Knight oldu. Filmin çekimlerine Küba’da başlandı.

Transformers: The Last Knight Küba’da Çekilen İkinci Amerikan Filmi Olacak

İzleyicilerle yeniden barışmak için seriyi sıkı sıkıya sahiplenen yönetmen Michael Bay, resmi Instagram hesabından da duyurduğu gibi Küba sokakları Hollywood’un ilgisiyle hareketlenecek gibi görünüyor. Bay, “KÜBA! Küba’da çekilen ikinci Amerikan filmi, Transformers. Harika bir yer!” notu ve klasik bir arabanın ön planda olduğu fotoğraf ardından hayranların kafalarında soru işaretleri oluştu. Filmin hangi sahnelerinin Küba’da çekileceğini merak eden Transformers hayranları tahminler yürütmeye başladılar. Josh Duhamel ve Colonel Lennox’un ön planda olup bir deniz kıyısı savaşı olabileceği üzerine tahminler gelse de ortada kesinleşmiş bilgi bulunmuyor.

Transformers: The Last Knight - 2017

Transformers: The Last Knight 23 Haziran 2017 Tarihinde Vizyona Girecek

Transformers: The Last Knight’ın yönetmen koltuğunda seriyi sahiplenen Michael Bay oturacak. 2014 yılında vizyona giren Transformers: Age of Extinction ile karşımıza çıkan Mark Wahlberg canlandırdığı karaktere geri dönerken kadroda Josh Duhamel, Isabella Moner ve Jerrod Carmichael gibi isimler yer alacak. Ayrıca seride sevilen autobotu Optimus Prime’ı seslendiren Peter Cullan ise bıraktığı yerden devam ediyor.

Prodüktörlüğü efsane yönetmen Steven Spielberg tarafından yapılan Transformers: The Last Knight, 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca 2018 yılında serinin spin-off projesi Bumblebee filmi, yine 2018 yılında Transformers 6 ve 2019 yılında Transformers 7 filmi vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın