Oscar’lı Oyuncu Hızlı ve Öfkeli 8 Kadrosunda!

0 150

Kamera arkası videolarıyla heyecan yaratan Hızlı ve Öfkeli 8’in kadrosu genişlemeye devam ediyor. Kemik kadronun korunduğu devam filmine Oscar’lı oyuncu takviyesi yapıldı.

Yeni filmlerin açıklanması, yeni oyuncuların dahil olması ve kamera görseller ve videolarla heyecanımızı arttıran Hızlı ve Öfkeli 8, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız aylarda filmin ana kötüsünün kim olacağı ve yardımcılarının açıklanmasının ardından Oscar ödüllü Helen Mirren‘in de kadroya dahil olduğu duyruldu.  Kraliçe (The Queen) filmiyle Oscar’a uzanan son dönemde Aşk Tarifi, Altınlı Kadın, Ölüm Emri, Trumbo gibi filmlerle izleyici karşısına çıkan Mirren, Hızlı ve Öfkeli 8‘de rol alacak. Oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı ise belirsizliğini koruyor.

It doesn’t get better than this: Helen Mirren joins the Fast Family in #F8. 4.14.17

Fast & Furious (@fastandfuriousmovie) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (15 Haz 2016, 13:31 PDT)

Hızlı ve Öfkeli 8 Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Fast and Furious serisinin yeni halkası Fast 8‘in yönetmen koltuğunda The Italian Job (İtalyan İşi), Law Abiding Citizen (Adalet Peşinde) ve Straight Outta Compton gibi filmlere imza atan F. Gary Grey oturuyor. Serinin demirbaşları Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris ve Tyrese Gibson kadroda yer alırken Charlize Theron, Natalie Emmanuel, Jason Statham, Scott Eastwood, Kurt Russell, Dwayne Johnson, Kristofer Hivju onlara eşlik ediyor. Beklenen filme bir de Helen Mirren dahil oluyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Çekimlerine tüm hızıyla devam edilen Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın