Rogue One Filminden 2. Resmi Fragman Yayınlandı

0 1.319

Star Wars’un ilk spin-off projesi Rogue One gösterime girmeye hazırlanıyor. J.J. Abrams’ın yapımcı olarak yer aldığı projedenin ikinci resmi fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bu senenin en çok merak edilen yapımlarından biri olan Rogue One: A Star Wars Story, Star Wars filmlerinin ilk spin-off uyarlaması özelliğini taşıyor. Geride bıraktığımız günlerde karakterlere ait görseller ve kısa videolarla karşımıza çıkan Rogue One sessizliğini, ikinci resmi fragmanla bozdu. Efsanevi karakter Darth Vader‘ın da sonlarda göründüğü fragman hayranları bir hayli sevindirdi.

Star Wars Filmlerinin İlk Spin-off Projesi Rogue One: A Star Wars Story

Öncelikle Star Wars serisinin dördüncü filmi Star Wars: A New Hope‘un öncesine odaklanmasıyla dikkatleri üzerine çeken proje aynı zamanda kadrosundaki oyuncularla da fazlaca konuşuldu. Godzilla ve İstila gibi bol efektli filmlerin altından ustaca kalkan Gareth Edwards‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde senaryoyu Chris Weitz yazdı. Star Wars serisinin en önemli isimlerinden J.J. Abrams’ın yapımcı kimliğiyle yer aldığı Rogue One filminde; Alan Tudyk, Mads Mikkelsen, Felicity Jones, Donnie Yen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Riz Ahmedü, Diego Luna ve Jiang Wen gibi isimlerin bir araya gelmesi heyecan yarattı.

rogue one film

Rogue One: A Star Wars Story Ne Zaman Vizyona Girecek?

Star Wars’un efsanevi karakteri Darth Vader’ı da göreceğimiz Rogue One: A Star Wars Story ülkemiz sinema salonlarında Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ismiyle 16 Aralık 2016 tarihinde gösterime girecek. Film, A New Hope öncesi, Ölüm Yıldızı’nın planlarını çalmak için bir araya gelen savaşçıların hikayesini anlatacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın