Spider-Man: Homecoming Filminden Set Sürprizi

0 144

2017 yılının en çok beklenen filmlerinden olan Spider-Man: Homecoming’in setinden Spidey sürprizi geldi. Yeni Spider-Man olan Tom Holland’ın oldukça havalı fotoğrafı servis edildi.

Bu yıl vizyona giren Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmiyle genç Spider-Man ile tanışmıştık. 2017 yılında vizyona girecek olan Spider-Man: Homecoming için ısınma turları atan Spidey solo filmi için de sıkı çalışmaya devam ediyor. Filmin henüz fragmanı yayınlanmasa da set görüntüleri hem Spidey hem de Iron Man hayranlarını heyecanlandırıyor. Marvel Studios ve Sony Pictures ortaklığında çekilen filmin yeni kamera arkası fotoğrafında genç Spider-Man oldukça havalı görünüyor.

Spider-Man: Homecoming Set

Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz 2017’de Vizyona Girecek

Televizyon ekranlarında önemli işler yapmasının ardından Clown, Cop Car (Polis Arabası) gibi yapımlarla sinemaya yönelen Jon Watts‘ın yeni uzun metrajlı filmi Örümcek Adam: Yuvaya Dönüş
oluyor. Kıyamet Günü (Lo Imposible), Seninle Yaşıyorum (How I Live
Now), Denizin Kalbinde (In the Heart of the Sea) ve son olarak Kaptan
Amerika: Kahramanların Savaşı’nda karşımıza çıkan Tom Holland, yeni Spidey olarak izleyiciyi selamlıyor. Spider-Man‘in meşur May Halası, Marisa Tomei tarafından canlandırılırken Iron Man‘i canlandıran Robert Downey Jr. da kadroda yer alıyor. Oscar adayı Michael Keaton filmin kötü karakterine hayat verirken Spidey’nin sevgilisini Zendaya canlandıracak. Filmde ayrıca; Martin Starr, Donald Glover, Logan Marshall-Green, Tony Revolori, Michael Barbieri gibi isimler yer alacak.

Spider-Man: Homecoming
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın