Spider-Man: Homecoming Filminin Çekimleri Başladı

0 165

Marvel resmi olarak açıklamasa da ortaya çıkan görüntüler Spider-Man: Homecoming filminin çekimlerine başlandığını işararet ediyor. İşte filmle ilgili yeni detaylar…

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’yla ilk kez Spider-Man kostümünü giyen Tom Holland, kendine has filmler için çalışmaya başladı. Gelecek yıl vizyona girecek olan Guardians of the Galaxy 2’nin Atalanta’da bulunan Pinewood Studios’ta çekimlerin tamamlanmasının ardından son fotoğraf paylaşıldı. Ardından Marvel’ın bir diğer süper kahraman filmi Spider-Man: Homecoming‘in ilk set fotoğrafları internete düştü. Resmi olarak açıklama yapılmasa da ortaya çıkan fotoğraflar yeni filmin çekimlerine başlandığını işaret ediyor.

Spider-Man: Homecoming 7 Temmuz 2017’de Vizyona Girecek

Televizyon ekranlarında önemli işler yapmasının ardından Clown, Cop Car (Polis Arabası) gibi yapımlarla sinemaya yönelen Jon Watts‘ın yeni uzun metrajlı filmi Örümcek Adam: Yuvaya Dönüş oluyor. Kıyamet Günü (Lo Imposible), Seninle Yaşıyorum (How I Live Now), Denizin Kalbinde (In the Heart of the Sea) ve son olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’nda karşımıza çıkan Tom Holland, yeni Spidey olarak izleyiciyi selamlıyor. Spider-Man‘in meşur May Halası, Marisa Tomei tarafından canlandırılırken Iron Man‘i canlandıran Robert Downey Jr. da kadroda yer alıyor. Oscar adayı Michael Keaton filmin kötü karakterine hayat verirken Spidey’nin sevgilisini Zendaya canlandıracak. Filmde ayrıca; Martin Starr, Donald Glover, Logan Marshall-Green, Tony Revolori, Michael Barbieri gibi isimler yer alacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın