Suicide Squad Filminde Jared Leto’nun Kesilmiş Sahneleri

0 2.541

Bir DC hayranı Suicide Squad’ın en çok dikkat çeken karakteri Joker’in filmden kesilmiş sahnelerini bir araya getirdi. Joker’in kesilmiş sahneleri…

Harley Quinn (Margot Robbie), Deadshot (Will Smith), Diablo (Jay Hernandez), Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje), Enchantress (Cara Delevingne) gibi karakterlerin yer aldığı Suicide Squad‘ın en çok merak edileni kuşkusuz Jared Leto‘nun hayat verdiği Joker karakteriydi. 12 Ağustos’ta vizyona giren filmin yayınlanan fragmanları Joker’i ön planda tutmuş sinema tutkunlarının fazlasıyla dikkatini çekmişti. Ancak filme giden izleyiciler hayal kırıklığıyla dönmüştü. Joker’in çekilen bir çok sahnesi kurguda kırpılmıştı. Bir DC hayranı kesilen Joker sahnelerini bir araya getirerek izleyicilerin neleri kaçırdığını ortaya çıkardı.

suicide squad filmi

Leto’nun Joker’ini Bir Daha Ne Zaman Göreceğiz?

Paylaşılan iki dakikalık video, Jared Leto‘nun hayat verdiği Joker performansının fazlasını bizlere gösteriyor. Kamera arkası görüntüleri ve kurguda çıkarılan görüntülerin bir araya geldiği video, Suicide Squad filminin Extended Cut versiyonu çıktığında Joker’e ait farklı sahneleri göreceğimizi garantiliyor gibi. Bu versiyonun da hayal kırılığı olması durumunda gelecek solo Batman filminde ya da olası Suicide Squad 2 projesinde karakteri yeniden görebileceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın