Suicide Squad Filmine Ait Karakter Posterleri ve Soundtrack Listesi

0 155

Beklenen günün gelmesine bir aydan biraz daha uzun süre olsa da Suicide Squad’ın içerikleri bitmiyor. Fragmanlarıyla heyecanı zirve yaptıran filmin karakter posterleri ve soundtrack listesi yayınlandı.

Joker, Harley Quinn, Captain Bloomberg, Rick Flagg, Deadshot ve dahası… Heyecanla beyaz perdede görmeyi beklediğimiz Suicide Squad karakterlerinin posterleri gün yüzüne çıktı. Fragmanları ve kamera arkası videolarıyla heyecan yaratan filmin yeni karakter posterlerinin yanı sıra soundtrack listesi de yayınlandı. Atlantic Records tarafından yayımlanacak olan albümde yok yok!

Suicide Squad’ın Soundtrack Albümü 5 Ağustos’da Piyasaya Sürülecek

Kadrosunda Will Smith (Deadshot), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Bloomberg), Cara Delevingne (Enchantress), Karen Fukuhara (Katana), Adewele Akinnuoye-Agbaje (Killer Corc), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot), Jared Leto (Joker) ve Ben Affleck (Batman) gibi isimlerin yer aldığı Suicide Squad‘ın soundtrack albümü piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Filmin vizyona girmesinden bir hafta önce piyasaya sürülecek olan albümde, Skrillex & Rick Ross, Eminem, Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Skylar Grey, Grimes, Creedence Clearwater Revival, War, Kehlani, Action Bronson & Dan Auerbach (of The Black Keys) ve daha fazlası yer alıyor.

Suicide Squad / İntihar Timi

Suicide Squad Filminin Konusu

John Ostrander‘in çizgi romanından sinemaya adapte edilen Suicide Squad filmi bu Ağustos ayında vizyona girecek. Tüm kötü karakterlerin bir araya geleceği filmin resmi sinopsisi şu şekilde: “Kötü olmak iyi hissettirir… Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötüleri bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yok etmeleri için göreve gönder. Ancak bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları sebebiyle, öyle ya da böyle kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?”

Suicide Squad Soundtrack Albümünün Tam Listesi

1. Purple Lamborghini – Skrillex & Rick Ross
2. Sucker For Pain – Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons (with Logic, Ty Dolla $ign & X Ambassadors)
3. Heathens – twenty one pilots
4. Standing In The Rain – Action Bronson & Dan Auerbach (of The Black Keys) (feat. Mark Ronson)
5. Gangsta – Kehlani
6. Know Better – Kevin Gates
7. You Don’t Own Me – Grace (feat. G-Eazy)
8. Without Me – Eminem
9. Wreak Havoc – Skylar Grey
10. Medieval Warfare – Grimes
11. Bohemian Rhapsody – Panic! At The Disco
12. Slippin’ Into Darkness – War
13. Fortunate Son – Creedence Clearwater Revival
14. I Started a Joke – ConfidentialMX (feat. Becky Hanson)

Suicide Squad - Joker

Suicide Squad - Harley Quinn

Suicide Squad - Deadshot

Suicide Squad - Enchantress

Suicide Squad - Boomerang

Suicide Squad - Katana

Suicide Squad - Amanda Waller

Suicide Squad - Diablo

Rick Flag

Slipknot

Suicide Squad - Killer Croc

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın