Suicide Squad Filminden Karaktere Ait Videolar Yayınlandı

0 1.300

2016 yılında damga vuraması beklenen süper kahraman filmi Suicide Squad’ın yeni içerikleri heyecan yaratıyor. Batman’in çok net göründüğü Joker klibi ve diğer karakerlerin de kendilerine has klipleri yayınlandı.

Joker, Harley Quinn, Captain Bloomberg, Rick Flagg, Deadshot ve nicesi… Beklenen filmler listelerinin üst sıralarından inmeyen Suicide Squad‘ın yeni içerikleri ardı arkasına geliyor. Geçtiğimiz haftalarda karakterlere ait posterler izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Şimdi ise karakterlere ait özel videolar yayınlandı.

Suicide Squad Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Kadrosunda Will Smith (Deadshot), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Bloomberg), Cara Delevingne (Enchantress), Karen Fukuhara (Katana), Adewele Akinnuoye-Agbaje (Killer Corc), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot), Jared Leto (Joker) ve Ben Affleck (Batman) gibi isimlerin yer aldığı Suicide Squad’ın soundtrack albümü piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

suicide squat donmadan izle

Suicide Squad Filminin Konusu

MPAA (The Motion Picture Association of America) tarafından PG-13 olarak sınıflandırılan Suicide Squad filminin resmi sinopisis şu şekilde: “Kötü olmak iyi hissettirir… Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötüleri bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yok etmeleri için göreve gönder. Ancak bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları sebebiyle, öyle ya da böyle kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?”

Suicide Squad ülkemizde Suicide Squad: Gerçek Kötüler ismiyle, 12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek. Aşağıdan film karakterlerine ait videolara göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın