Suicide Squad’ın Yaş Sınırlaması Belli Oldu!

0 6.558

2016 yılının heyecanla beklenen süper kahraman filmlerinden olan Suicide Squad’ın vizyon tarihine yaklaşmış bulunuyoruz. Filmin yeni detayları da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ağustos ayında vizyona girecek olan filmin yeni görselleri paylaşıldı ve yaş sınırlaması belli oldu.

Deadpool, Batman v Superman: Kahramanların Savaşı, Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ve X-Men: Apocalypse gibi heyecanı zirveye çıkaran süper kahraman filmlerini şimdiye kadar izledik ve gelecek filmleri bekliyoruz. Beklenen filmler arasında, en yakın tarihte olan Suicide Squad var. Vizyon tarihine yaklaştığımız film ile ilgili detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Bir dergi tarafından paylaşılan karakterlere ait fotoğrafların yanı sıra filmin hangi yaş gruplarına uygun olup olmadığı belirlendi.

suicide squat direk izle

Suicide Squad Filminin Yaş Sınıflandırılması Belli Oldu

Filmleri inceleyip hangi yaş gruplarına uygun olup olmadığına karar veren MPAA (The Motion Picture Association of America), Suicide Squad filminin hangi yaş grubuna uygun olduğunu belirledi. Kuruluş, filmi değerlendirip PG-13 olarak sınıflandırdı. Deadpool‘un aşırı sahneleri nedeniyle R-rated kategoride vizyona girmesi ve Wolverine 3’ün aynı kategoride çekilecek olması Suicide Squad için kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Filmin PG-13 olması bol aksiyon ve şiddet sahnelerinin olacağına, rahatsız edici davranış ve kaba bir dil olacağı anlamına geliyor.

suicide squat tek part

Suicide Squad Filminin Konusu

John Ostrander‘in çizgi romanından sinemaya adapte edilen Suicide Squad filmi bu Ağustos ayında vizyona girecek. Tüm kötü karakterlerin bir araya geleceği filmin resmi sinopsisi şu şekilde: “Kötü olmak iyi hissettirir… Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötüleri bir araya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yok etmeleri için göreve gönder. Ancak bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları sebebiyle, öyle ya da böyle kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?”

DC ve Warner Bros. Pictures ortaklığında hayata geçirilen Squicide Squad’ın kadrosunda Will Smith (Deadshot), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Bloomberg), Cara Delevingne (Enchantress), Karen Fukuhara (Katana), Adewele Akinnuoye-Agbaje (Killer Corc), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot), Jared Leto (Joker) ve Ben Affleck (Batman) gibi isimler yer alıyor. David Ayer ise filmin senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstleniyor.

suicide squat filmi

suicide squat donmadan izle

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın