Suicide Squad Filmi Açılış Rekoru Kırdı!

0 135

DC’nin anti-kahramanaları Suicide Squad: Gerçek Kötüler filminde bir araya geldi ve açılış rekoru kırdı. 5 Ağustos’ta Amerika dahil farklı ülkelerde gösterime giren film toplamda 267 milyon dolarlık hasılat ile Ağustos ayı açılış rekorunu kırdı.

Kamera arkasından videoları, görselleri, yayınlanan sneak-peek videoları ve fragmanlarıyla sinema dünyasının en çok konuşulan filmi Suicide Squad: Gerçek Kötüler, 5 Ağustos’ta ABD ve İngiltere, Rusya, Brezilya, Avustralya, Meksiya, Fransa, İspanya’nın da dahil olduğu 57 farklı bölgede vizyona girdi. Suicide Squad tüm dünyada toplamda 267 milyon dolar hasılat elde ederek, en yüksek Ağustos ayı açılış rekorunu kırdı. Filmin hafta sonu ABD gişesi ise toplamda 135.1 milyon doları buldu. Böylelikle ülkemizde bu hafta sonu vizyona girecek olan Suicide Squad, hem ABD’de en çok izlenen film oldu hem de yüm zamanlarda Ağustos ayında en çok izlenen film oldu.

Suicide Squad: Gerçek Kötüler

Suicide Squad: Gerçek Kötüler 2D, 3D, IMAX 3D Seçenekleriyle 12 Ağustos’ta Vizyonda

David Ayer’in DC Entertainment karakterlerine dayanarak yazıp yönettiği filmde ayrıca Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Cara Delevingne, Adam Beach ve sinemaya yeni adım atan Karen Fukuhara da rol alıyor. Charles Roven ve Richard Suckle’ın yapımcılığını gerçekleştirdiği filmin yönetici yapımcıları ise Zack Snyder, Deborah Snyder, Colin Wilson ve Geoff Johns. Ayer’ın kamera arkası ekibinde ayrıca; görüntü yönetiminde Roman Vasyanov, yapım tasarımında Oliver Scholl, kurguda John Gilroy ve kostüm tasarımında Kate Hawley gibi isimler yer alıyor. Jerome Chen‘in görsel efekt amirliğini üstlendiği Suicide Squad filminin müziği Steven Prince imzası taşıyor.

Suicide Squad: Gerçek Kötüler

Suicide Squad Filminin Açıklanan Resmi Konusu

Kötü olmak iyi hissettiriyor… Dünyanın en tehlikeli, kilit altında tutulan Süper Kötülerinden bir ekip toplayın, onlara hükümetin elindeki en güçlü silahları verin ve sonra onları gizemli, yenilmez bir varlığı alt etmeleri için görevlendirin.  Amerikan istihbarat subayı Amanda Waller kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan, benzersiz ve kötücül bireylerden oluşan bir grubu gizlice bir araya getirir. Fakat Gerçek Kötüler başarmak için değil, tescilli birer suçlu oluşlarından dolayı kaçınılmaz olarak yenilecekleri bu göreve seçildiklerini öğrendiklerinde, acaba ölümüne mücadele mi edeceklertir, yoksa herkes yoluna mı gidecektir?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın