Uzay Yolcuları’ndan Yeni Fragman ve Klip

0 784

Önemli oyuncuların yer aldığı başrolünde Chris Pratt ve Jennifer Lawrence’ın olduğu bilim-kurgu filmi Passengers’a ait bir yeni fragman, klip ve Türkçe afiş paylaşıldı.

Warner Bros.’un tamamlayamadığı Sony el atmasıyla hareketlilik kazanan ve çekimleri tamamlanan Passengers‘a ait yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Daha önce görselleri, fragmanı ve kısa videolarıyla karşılaştığımız filmin ilk gösterimine yaklaştığımız günlerde yeni bir klip, fragman ve Türkçe afiş paylaşıldı.

Passengers (Uzay Yolcuları) Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Matematik dehası Alan Turing’in hayatını anlatan Enigma (The Imitation Game) ile adından söz ettiren Morten Tyldum‘un yönetmen koltuğunda oturduğu Passengers, 13 Ocak 2017 tarihinde ülkemiz sinema salonlarında izleyici karşısına çıkacak. Film, binlerce yolcuyu 120 yıl uzaklıktaki Homestand Kolonisi’ne taşımayı amaçlayan Starship Avalon gemisinde meydana gelen arıza sonucu Aurora Dunn ve Jim Preston’ın 90 yıl önce uyanmaları, aralarındaki ilişki ve yaşanan sorunları anlatacak.

Uzay Yolcuları / Passengers

Passengers (Uzay Yolcuları) Filmi Oyuncuları

Morten Tyldum’un epik olmasının yanı sıra oldukça samimi bir hikayeye sahip olduğu ve izleyicilere gerçekten mutlu olmanın nasıl bir his olduğuna dair sorular sorduracağını savunan Passengers filminde Chris Pratt ve Jennifer Lawrence başrolü üstleniyor. Doctor Strange ve Premetheus gibi filmlerin de senaristi olan Jon Spaihts‘in imzasını attığı filmde ayrıca Laurence Fishburne, Michael Sheen ve Aurora Perrineau gibi isimler de yer alıyor.

Uzay Yolcuları / Passengers
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın