Wolverine 3 Setinden Yeni İçerikler Geliyor

0 82

Wolverine serisinin son halkası Wolverine 3 için çalışmalar tam gaz devam ediyor. Çekimleri devam eden filmin set fotoğrafları Justjared tarafından servis edildi.

İzleyicilerinin karşısına daha vahşi çıkacağının sinyalini R-rated kategoride vizyona girip büyük başarı elde eden Deadpool‘un ardından veren yeni Wolverine filmi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Serinin son halkası olma ve Hugh Jackman‘ın son kez efsaneleştiği karakteri canlandıracak olması Wolverine 3‘e ayrı bir anlam katıyor. Hal böyle olunca Jackman da rolüne ayrı bir özveri ile çalışıyor. Çekimleri devam eden ve 2017 yılında karşımıza çıkacak olan filmin setinden yeni görüntüler ortaya çıkıyor. Bu kez Jackman ve Patrick Stewart‘ın yakından göründüğü set fotoğrafları yayınlandı.

Wolverine 3 Filminin Oyuncu Kadrosu Genişliyor

Hugh Jackman‘ı son kez Wolverine olarak izleyeceğimiz filmin oyuncu kadrosu yeni detaylarla birlikte kesinlik kazanmaya başlıyor. Filmde Jackman’a çılgın bilim adamı rolünde Richard E Grant, Profesör X rolünde Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Erig La Salle ve Elise Neal eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturacak.

Senaryosu David James imzası taşıyan Wolverine 3, 27 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Wolverine 3 Film Seti

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın