Çelik Yumruklar 2 Geliyor

0 7.580

Çelik Yumruklar 2 ne zaman vizyona girecek? Çelik Yumruklar filmi izle. Çelik Yumruklar 2 filminin oyuncu kadrosu belli oldu mu? Real Steel 2’nin senaristliğini kim yapacak?
2011 yılında sinema izleyicisiyle buluşan Çelik Yumruklar filmi izleyiciden ve eleştirmenlerden olumlu not alınca filmin ikincisi için çalışmalar başladı. İlk filmin de yönetmeni olan Shawn Levy, Çelik Yumruklar serisinin kamera arkasına geçebilmenin yollarını arıyor.

Yönetmen Levy şu sıralar Müzede Bir Gece serisinin son halkası olan Night at the Museum: Secret of the Tomb ile haşır neşir durumda. Ancak şimdilerde aktör Hugh Jackman ile Çelik Yumruklar serisinin devamını getirebilmek için kafa kafaya verdiler bile.

Çelik Yumruklar 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dreamworks’ün senarist John Gatins ile anlaşmaya vardığı söylentileri yayılsa da, projeyi hayata geçirebilmesi için Hugh Jackman‘ın hali hazırda devam eden çekimlerini tamamlayıp takvimindeki fazlalıkları eritmesi gerekecek gibi görünüyor. Jackman’ı önümüzdeki yıl üç farklı filmde görme şansı elde edeceğiz.

Real Steel 2 filmi hakkında gelişmeler bunlarla da sınırlı değil. Yaklaşık 7 yıldır kıpırdamalar olsa da gerçekleşmeyen film için en son 2016 yılında çıkacağına dair söylentiler sıklıkla duyulmuştu. IMDb’de görülen habere göre Steven Spielberg yönetici yapımcı olarak listeye eklendi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın