Wonder Woman Filminin İkinci Türkçe Fragmanı Geldi

0 77

İlk kez Batman v Superman: Dawn of Justice filminde ortaya çıkan Amazon kadını Wonder Woman’ın kendine has filminden ikinci Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Çizgi roman adaptasyonlarının en yenilerinden olan Gal Gadot‘un başrolde yer aldığı Wonder Woman, Comic Con etkinliğinin ardından büründüğü sessizden ikinci fragmanla çıktı. Batman v Superman: Dawn of Justice filminde karşımıza çıkan Wonder Woman karakteri ilk sinema uyarlamasına kavuşuyor. DC, Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Suicide Squad filmleriyle sinema tutkunlarının bir bölümünü memnun edemesede yeni kozu Wonder Woman’ı kullanıyor.

Wonder Woman Filmi Ne Zaman Çıkacak?


William Moulton
‘un orijinal hikayesinden beyaz perdeye uyarlanan Wonder Woman, 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Orijinal hikayeye bağlı olarak çekilen filmin senaryosuna Allan Heinbergin imza atarken yönetmen koltuğunda Patty Jenkings oturuyor. Gal Gadot ve Chris Pine başrolü üstlenirken filmde Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremmner, Said Taghmaoui, Elena Anaya, Lucy Davis ve Connie Nielsen gibi isimler yer alıyor.

Wonder Woman

Wonder Woman Filminin Konusu

Çizgi roman okurlarının da bildiği gibi Wonder Woman olmadan önce Diana isminde bir Amazon prensesiydi ve yenilmez bir savaşçı olmak için eğitim gördü. Korunaklı bir cennet adasında büyüdü ve bir gün bir Amerikan pilotu adanın kıyılarında bir kaza yaptıktan sonra dış dünya ile ilk ve en büyük çatışması başlamış oldu. Diana evini terk ederek kıyılarına kadar gelen bu tehdidi engellemek için yola çıktı. Tüm savaşları durdurmak için başladığı bu savaşta diğerleriyle birlikte hareket ederek bütün tehlikelere göğüs germeye başladı. Bir yandan da sahip olduğu diğer güçleri de keşfedecekti. Ve tabii ki de onu bekleyen asıl kaderini…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın