Yeni Jumanji Filmi İçin Dwayne Johnson’dan Açıklama

0 157

Robin Williams’ın başrolde olduğu dönemin çocuklarında önemli izler bırakan film Jumanji’nin yeniden çevrim olarak izleyiciyle buluşacağı düşünülüyordu. Tepkiler toplayan film için Dwayne Johnson açıklama yaptı.

Hollywood’un konu sıkıntısı çektiğini yeniden çevrim filmlere bel bağladığından görebiliyoruz. Best Seller romanlar ve gerçek hikayelerin anlatıldığı uyarlamaları bir kenara bırakırsak son yıllarda yeniden çevrim filmlerin beklenmedik bir şekilde arttığı net bir şekilde görülüyor. Dönemin kült filmleri günümüze uyarlanarak izleyicilerin tepkisini çekmesiyle birlikte orijinal filmi de öldürüyor. Bu filmlere son katılanlar ise efsane müziğiyle tanıdığımız Hayalet Avcıları ve 1959 yapımı Ben-Hur’un yeniden uyarlaması oldu. Dwayne Johnson ise yeniden çevrim olarak anılan Jumanji filmi için açıklamada bulundu.

Gizemli Adaya Yolculuk - Dwayne Johnson

Dwayne Johnson: Yeni Jumanji Farklı Bakış Açısıyla Ele Alınacak

İzleyicilerin yeniden çevrim filmlere tepkili olduğu en başından beri biliniyor ancak yapımcılar da çekmekten kaçınmıyor. Jumanji‘nin yeniden çevrim için çıkan haberlere de izleyiciler tepkilerini göstermişti. Yeni filmin başrolünde yer alan Dwayne Johnson‘da yeni film hakkında birkaç şey söyledi. Hızlı ve Öfkeli 8’de karşımıza çıkacak olan Johnson, “Jumanji’nin yeniden çevrim olmayacağını yönetmen Jake Kasden’in farklı bakış açısına göre ele alınacağını dile getirdi.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın