2017 Yılında Gişe Patlaması Yapması Beklenen 34 Film
07/01/2017

2017 Yılında Gişe Patlaması Yapması Beklenen 34 Film

Geçtiğimiz yıl fazlaca süper kahraman filmi, roman uyarlaması, devam filmi vizyona girdi. Kimisi gişesi bol olup rekor kırdı kimisi de beklentilen oldukça altındaydı. Sizler için 2017 yılının gişe patlaması yapması muhtemel filmleri bir araya getirdik.


2016'da süper kahraman filmlerinin çok ses getireceği önceden biliniyordu. Yıl sonunda da bu öngörünün gerçek olduğu listelerin başında yer alan filmlerle kanıtlandı. Eleştirsel anlamda gişesi kadar olumlu olmasa da Captain America: Civil War yılın en çok kazananı olmuştu. Aynı zamanda yaş sınırlamalı olarak izleyici karşısına çıkan Deadpool kimsenin ummadığı bir başarıya imza attı ve dudak uçuklatan rakamlara ulaştı. 2017 yılı da geçmişi aratacak gibi görünmüyor. Milla Jovovich'i son kez izleyeceğimiz Resident Evil: The Final Chapter'dan, Hugh Jackman'ın Wolverine karakterine veda filmi Logan'a her içeriği merakla beklenen gişe canavarları sinemalarda boy gösterecek.

Bir çok detayıyla şimdiden ön plana çıkan 2017 filmlerinin gişede neler yapacağı merak ediliyor. Gelin sizler için fragmanları ve detaylarıyla bir araya getirdiğimiz 2017 yılının en çok beklenen filmlerine bakalım.

Passengers


Gösterim Tarihi: 13 Ocak 2017
Başrolünde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'i izleyeceğimiz Passengers filmi sinema tutkunlarını yıldızlararası bir yolculuğa çıkaracak. Morten Tyldum'un kamera arkasına geçtiği film, 120 senelik uzaklıktaki uzay yolculuğu için dondurulan gemi mürettebatından Jim ve Aurora'nın zamanından öncesinde uyanmasına odaklanıyor. Senaryo ise Jon Spaiths'e emanet edilmiş.

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü


Gösterim Tarihi: 27 Ocak 2017
D.J. Caruso'nun yönetmen koltuğunda oturduğu John D. Brancato ve Michael Ferris'in senaryosunu yazdığı üçüncü Xander Cage filminde önemli oyuncular yer alıyor. Vin Diesel, Nina Dobrev, Samuel L. Jackson'ın ön plana çıktığı yapım ekstrem sporcuyken devlete ajanlık yapan Xander Cage'in geri dönüşünü, ölümcül savaşçı Xiang ve ekibiyle Pandora'nın Kutusu olarak bilinen tehlikeli bir silahı ele geçirme yarışını konu alıyor.

Halka 3


Gösterim Tarihi: 3 Şubat 2017
Yönetmen koltuğu F. Javier Gutiérrez'e emanet edilen üçüncü Halka filminin fragmanlarına yapılan dönüşler onu 2017'nin hit filmleri arasına soktu. Bonnie Morgan'ın Samara'yı canlandırdığı film ana hikayenin öncesine Samara terörünün nasıl başladığına odaklanacak.

John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

Gösterim Tarihi: 10 Şubat 2017
Keanu Reeves'in büyük beğeni kazanan aksiyon karakteri John Wick'i canlandırdığı aynı isimli filmin ikincisi için vizyon tarihi yaklaştı diyebiliriz. Chad Stahelski'nin kamera arkasına geçtiği John Leguizamo, Bridget Monyahan, Peter Stormare, Ruby Rose ve Riccardo Scamarcio gibi isimlerle karşımıza çıkacak. Wick bu kez, Common tarafından canlandırılan mafyaya babasına karşı mücadele edecek.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN