Vizyona Girmesi Beklenen 25 Süper Kahraman Filmi

0 14.038

Beyaz perdede kıyasıya yarışan süper kahramanlar gelecek yıllarda sinema salonlarını coşturmaya hazırlanıyor. Daha önce izlediğimiz filmlerin devamlarının yanı sıra yeni karakterler ve yeni filmlerde görücüye çıkacak.

Gişe savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Daha önce sinema salonlarını ziyaret eden filmlerin devamının yanı sıra yeni filmler, yeni karakterlere de şahitlik edeceğiz. 2016 yılından 2020 yılına kadar tam 25 süper kahraman filmi vizyona girecek. Marvel ve DC‘nin birbirinden önemli kahramanları beyazperdede boy gösterecek.

Marvel’ın Ant-Man, Iron Man, Thor, Yenilmezler’i, DC’nin Deadpool, Suicide Squad, Doctor Strange ve Batman v Superman: Dawn of Justice’i beyazperdede kıyasıya yarışacak. Biz de sizler için 2020 yılına kadar vizyona girmesi beklenen 25 çizgi roman uyarlaması filmlere detaylı bir şekilde göz attık.

Yazımızda 2020 yılına kadar vizyona girecek süper kahraman filmleri yer almaktadır. Güncelleme yapılacaktır…

Deadpool – Marvel

deadpool filmi

Önümüzdeki yıl vizyona girecek önemli Marvel filmlerinden olan Deadpool, X-Men serisinin spin-off projesi olarak izleyiciyle buluşacak. Filmde Wade Wilson (Deadpool) karakterini Ryan Reynolds canlandıracak. Tim Miller‘ın yönetmenliğini üstlendiği film 12 Şubat 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın