Vizyona Girmesi Beklenen 25 Süper Kahraman Filmi

0 13.750

Kaptan Marvel – Marvel

Kaptan Marvel - Marvel

Uzaylı ırkıyla yaşadığı bir bağlantı sonucu süper güçlere sahip olan Kaptan Marvel’ı temel alan filmin vizyon tarihi 26 Ekim 2018 olarak belirlenmişti. Yaşanan aksaklıklar nedeniyle filmin vizyon tarihi 8 Mart 2019 olarak değiştirildi. İzleyiciyle buluşması için önünde uzunca bir zaman olan Kaptan Marvel’ın senaryosu Meg LeFauve ve Nicole Perlman tarafından kaleme alınıyor.

Avengers: Infinity War Part 2 – Marvel

Avengers: Infinity War Part 2 - Marvel

İlk filmde olduğu gibi Russo Kardeşler’in yönetmen koltuğunda oturacak. Filmin senaryosunu Christopher Markus ve Stephen McFelly kaleme alacak. Marvel’ın önemli süper kahramanlarını bir araya getirecek olan Avengers: Infinty War – Part 2, 2 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

Inhumans – Marvel

Inhumans - Marvel

Marvel tanıtımları sırasında duyurduğu Inhumans, kendini korumak için savaşan izole süper kahraman topluluğunu konu ediniyor. Grubun en popüler üyeleri Black Bolt, Triton, Medusa, Gorgon, Karnak ve Maximus olarak biliniyor. Black Bolt karakterini ise görüntüsü ve yapısı itibariyle Vin Diesel’in canlandıracağı tahmin ediliyor. Inhumans, 12 Temmuz 2019 yılında vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.