Assassin’s Creed Filminin Vizyon Tarihi Değişti

0 91

Oyun dünyasının en tanınmışlarından olan Assassin’s Creed’in sinema uyarlaması vizyona girmek için gün sayıyor. Merakla beklenen filmin yeni vizyon tarihi Türkçe dublajlı fragmanı ve posterle duyuruldu.

Bilgisayar ya da oyun konsolunun başına oturduğumuzda saatlerce kalkmadığımız oyunlardan biri Assassin’s Creed‘in sinema uyarlamasının vizyona girmesi için artık sayılı zaman kaldı. Son dönemde vizyona giren Hitman: Agent 47, World of Warcraft oyununun uyarlaması Warcraft ve akıllı telefonların sevilen oyunu Angry Birds’ü beyaz perdede görmüştük. Şimdi sır Assassin’s Creed’de! Daha önce vizyon tarihini 6 Ocak 2017 olarak duyuran filmin vizyon tarihi değişti. Bu değişiklik yeni içeriklerle duyuruldu.

Assassin’s Creed Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ödüller kazanan Macbeth filminin yönetmeni Justin Kurzel ile X-Men filmlerinin Magneto’su Michael Fassbender ve Oscar Ödüllü Marion Cotillard‘ı yeniden bir araya getiren Assassin’s Creed filminde Jeremy Irons ve Brendan Gleeson da yer alıyor. Michael Leslie, Adam Cooper ve Bill Collage’in senaryosunu yazdığı film 23 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek.

Assassin

Assassin’s Creed Filminin Konusu

20th Century Fox’un finanse ettiği Assassin’s Creed, tıpkı oyunun senaryosundaki gibi genetik kodunun kilidi kırmasıyla suikastçi atalarının hatıralarına erişebilen Callum Lynch’i merkeze alacak. Yaşamını bir barmen olarak sürdüren Desmond, bilinmeyen birs sebeple kaçırılır. Kendisini kaçıranlar ise büyük bir şirkettir ve Desmond’u Animus adlı makineye bağlamak isterler. Bu makine ile Desmond’un çoğunluğu suikastçi olan atalarının anılarına ve hafızalarına erişim imkanı bulacaklardır. Şirketin oldukça tehlikeli ve ölümcül dövüş sanatlarına ulaşmalarına ramak kalmıştır.

Assassin
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın