Denzel Washington Filmi Fences’tan İlk Tanıtım Fragmanı

0 113

Glory ve Training Day filmleriyle Oscar’a uzanan usta oyuncu Denzel Washington’ın yönetmen koltuğunda oturup Viola Davis ile başrolünü paylaştığı Fences’tan ilk fragmanı görücüye çıktı.

En son The Equalizer (Adalet) ve yakın tarihte vizyona giren The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) filmlerinde karşımıza çıkan Denzel Washington, kazandığı iki Oscar Ödülü ve filmlerindeki performanslarıyla rüştünü ispatlayan oyuncular arasında başı çekiyor. Gelecek yıllarda rol alacağı Inner City ve The Equalizer 2 için çalışmalara başlayan Washington yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü Viola Davis ile paylaştığı Fences geliyor. İlk fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken film 89. Akademi Ödülleri‘ne de selam çakıyor.

Fences 2016

Denzel Washington ve Viola Davis’in Başrolünde Olduğu Film: Fences

Toplamda altı kez Oscar’a adaylık kazanan ve bunlardan ikisinde ödülü kucaklayan Denzel Washington, usta oyuncu olmasının yanı sıra gerçek bir sinemacı olduğunu da ispatlamak için geliyor. August Wilson‘ın Pultizer ve Tony ödüllü oyunundan beyaz perdeye adapte edilen Fences‘ın yönetmenliğini üstlenirken aynı zamanda Viola Davis ile başrolü paylaşıyor. Filmde ayrıca Mykelti Williamson, Saniyya Sidney, Stephen Henderson, Russell Hornsby gibi isimler yer alıyor.

Fences 2016

Fences Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

August Wilson‘ın Tony ve Pultizer Ödüllü oyunu Pittsburgh Cycle’ın altıncı bölümü olan Fences, izleyicileri 1950’li yıllara götürüyor. Pittsburgh’ta hayatını sürdüren Troy ve ailesinin yaşamını beyaz perdeye taşıyan film, aile üzerinden o dönemdeki toplumun etnik bariyerlerini ele alıyor.

25 Aralık 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girecek olan Fences’ın ülkemiz için henüz belirlenmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın