Muhteşem Yedili Filminin Karakterleri Videolarla Tanıtıldı

0 2.286

The Magnificent Seven ülkemizde vizyona gireceği ismiyle Muhteşem Yedili, Eylül ayının heyecanla beklenen yapımları arasında yer alıyor. Vizyon tarihi yaklaşan filmin yeni içerikleri de paylaşılıyor. The Magnificent Seven filminin karakter videoları ve posteri görücüye çıktı.

Son yılların en çok ilgi çeken olaylarından biri yeniden çevrim filmler… Öyle ki bu yıl Point Break, Ghostbusters, Ben-Hur, Cabin Fever gibi filmler yeniden çevirimlerine kavuştular. O filmler arasında 1960 yapımı efsanevi western film The Magnificent Seven da katıldı. MGM ve Sony Pictures‘ın yapımcılığını üstlendiği film konusunun yanı sıra oyuncu kadrosuyla da bir hayli dikkat çekiyor. Yeni posteri ve karakter tanıtım videolarının yayınlandığı filmin yönetmen koltuğunda ise İlk Gün (Training Day), Adalet (The Equalizer) ve Son Şans (Southpaw) filmlerine imza atan Antoine Fuqua oturuyor.

muhteşem yedili izle

The Magnificent Seven Filminde Hangi Oyuncu Hangi Karakteri Canlandırıyor?

Normal ve IMAX olarak izleyici karşısına çıkacak olan The Magnificent Seven ülkemiz sinema salonlarında Muhteşem Yedili ismiyle gösterimde olacak. Senaryosu John Lee Hancock, Richard Wenk ve Nic Pizzolatto üçlüsü tarafından kaleme alınan filmin kadrosuda oldukça büyüleyici. İlk kez bir western filmde yer alan Denzel Washington Sam Chisolm karakterini canlandırırken onunla aynı kaderi paylaşan Chris Pratt, Josh Farraday’e hayat verecek. Ethan Hawke; Goodnight Robicheaux, Vincent D’Onofrio; Jack Horne, Byung-Hun Lee; Billy Rocks, Manuel Garcia-Rulfo; Vasquez, Martin Sensmeier; Red Harves karakterlerini canlandıracak.

Muhteşem Yedili Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sonbahar döneminin dikkat çekici filmlerinden biri olan Muhteşem Yedili, 23 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmin resmi snopsisi ise şöyle:

Sanayici Bartholow Bogue ( Peter Sarsgaard)’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplasma icin sehri hazirlarken, bu yedi parali asker kendilerini paradan daha fazlasi icin savasirken bulurlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın