The Equalizer 2 İçin Çalışmalar Başladı

0 41

Oscar Ödüllü oyuncu Denzel Washington ve yönetmen Antoine Fuqua’nın dördüncü kez çalışacakları devam projesi The Equalizer 2 için hazırlıklar başladı. Filmin çekimlerinin başlayacağı tarih belirlendi.

2014 senesinde izleyici karşısına çıkan ve aldığı olumlu eleştirilerle adından söz ettiren Denzel Washington‘ın başrolde yer aldığı The Equalizer‘ın devamı için çalışmalar başladı. 55 milyon dolarlık bütçe ile çekilen ve gişede toplam 192 milyon dolarlık hasılat elde eden filmin devamı için açıklama gecikmemişti ve devam filminin çekileceği duyurulmuştu. 2014 yılından beridir bekleyişte olan izleyicilere müjdeyi filmin yapımcısı Todd Black verdi. Collider’a verdiği söyleşide The Equalizer 2‘nin çekimlerinin 2017 yılının sonbahar döneminde gerçekleşeceğini ve Denzel Washington ile Antoine Fuqua‘nın bir kere daha çalışacağını dile getirdi.

The Equalizer 2 - 2018

The Equalizer 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yapımcı Black’in verdiği bilgilere göre daha önce belirlenen vizyon tarihi de ileriye atıldı. Sony Pictures, The Equalizer 2 filminin vizyon tarihini 29 Eylül 2017 olarak duyurmuştu ancak yapımcıdan alınan bilgilere göre filmin vizyona giriş tarihi 2018’i bulacak gibi görünüyor. 

Washington ve Fuqua Dördüncü Kez Bir Arada!

Daha önce Training Day (İlk Gün), The Equalizer (Adalat), The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) gibi filmlerde çalışan Denzel Washington ve Antoine Fuqua ikilisi devam filminde de bir arada olacak. İkilinin yeni projesi The Equalizer 2 / Adalet 2 filminde ilk filmde yer alan oyuncuların yer alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın