İstanbul’da da Çekimi Yapılan Inferno Filminden Kamera Arkası

0 143

Vizyona girmesine sayılı günler kalan Dan Brown romanından uyarlanan Inferno’nun Türkçe altyazılı kamera arkası videosu yayınlandı.

A Beautiful Mind (Akıl Oyunları), Cinderella Man ve In the Hearth of the Sea (Denizin Kalbinde) gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Ron Howard‘ın kamera arkasına geçtiği Inferno’nun yeni kamera arkası videosu yayınlandı. Ekim’de izleyicilerin karşısına çıkacak olan roman uyarlamasının çekimlerinin bir bölümü İstanbul sokaklarında gerçekleştirildi. Ülkemizde Cehennem ismiyle vizyona girecek olan filmin Türkçe altyazılı yeni videosu, İstanbul’un da aralarında yer aldığı çekim mekanlarına odaklanıyor.

Inferno / Cehennem Filmi

Tom Hanks’li Inferno Filmi Ekim’de Vizyonda!

Tüm dünyada best seller listelerinden inmeyen The Da Vinci Code (Da Vinci Şifresi) ile Angels & Demons (Melekler ve Şeytanlar) romanlarının beyaz perde uyarlamalarında birlikte çalışan Ron Howard ve Tom Hanks, yeni Brown uyarlaması olan Cehennem (Inferno) filmiyle yeniden bir araya geliyorlar. Hanks seride canlandırdığı Robert Langdon karakterine geri dönerken ona; Felicity Jones (Sienna Brooks), Sidse Babett Knudsen (Elizabeth Sinskey), Omar Sy (Christopher Bruder) ve Irrfan Khan (Harry Sims) eşlik ediyor. Filmin kötü karakterini ise Lone Survivor (Son Kalan) ile tanıdığımız Ben Foster canlandırıyor.

Inferno / Cehennem Filmi

Inferno / Cehennem Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aynı isimli romandan sinemaya uyarlanan Inferno, 14 Ekim 2016 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Filmin konusu da şu şekilde:

Robert Langdon, Venedik’te bir hastanede geçici hafıza kaybına uğramış bir şekilde uyanır. Eşyaları arasında da tarihi bir nesne çıkmıştır ancak onun bu nesne hakkında hiçbir fikri yoktur. Bu sırada bir suikastçi Langdon’ı takip etmiştir. Langdon, doktoru Sienna Brooks ile kaçmak zorundadır. Yolculuk süresince çözülmeyen kodları çözmek zorunda kalan ikili zorlu bir maceranın içerisinde girer.

Inferno / Cehennem Poster
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın