Splash Filmi Yeniden Çekilecek!

0 47

Hollywood’un şu sıralar en popüler olaylarından biri yeniden çevrim projeler… Ghostbusters, Ocean’s 11 derken yeniden çevrim furyasına kült film Splash de katılıyor.

Yapımcıların garanti gişe düşüncesinden mi yoksa işlenecek konu kalmadığından mıdır bilinmez, son dönemde yeniden çevrim projelerde bir artış yaşanıyor. Hollywood son dönemde, geçmişte ses getirmiş filmleri yeniden çevrimleriyle izleyici karşısına çıkartmakla meşgul. Başarıya ulaşmış filmleri 10, 20 hatta 30 yıl geriye kadar gidip günümüze has detaylarla beyaz perdeye kazandırıyor. Ancak yeniden çekilen filmlerin yeniden başarılı olma garantisi verilmiyor. Öyle ki vizyona girmeye hazırlanan Hayalet Avcıları (Ghostbusters) yayınlanan fragmanlarıyla bile büyük tepkiler almıştı.

Kült Film Splash Yeniden Çekilecek!

Yakın tarihte çekilen Hayalet Avcıları (Ghostbusters) ile yeniden çekileceği duyurulan Jumanji, Ocean’s 11’e birbirinden önemli yapımlar remake proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Projeler arasına 1984 yapımı Splash de katılıyor. Yapımcı Brian Grazer’ın yaptığı açıklamaya göre deniz kızı ve duygusal Allen Bauer’ın (Tom Hanks) aşkını sinemaya taşıyan film yeniden çekilecek.

Splash - 1984

Hikaye Deniz Kızının Bakış Açısından Anlatılacak

Oscar Ödüllü Akıl Oyunları (A Beautiful Mind) filminin yapımcısı olarak tanınan Brian Grazer, Splash filminin tam anlamıyla bir yeniden çekim olmayacağını; hikayenin, orijinal filmden farklı olarak “deniz kızının” gözünden anlatılacağını açıkladı. Bu detayın dışında büyük değişiklikler yaşanmayacağını belirten yapımcı Splash filmi hakkında daha fazla detaya girmek istemediğini belirtti. Tom Hanks ve Daryl Hannah‘ın rollerini de kimin oynayacağı henüz kesinlik kazanmadı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın