Jack Reacher: Never Go Back Filminden İlk Fragman

0 1.072

Paramount Pictures’ın finanse ettiği Jack Reacher’ın devam halkasından beklenen fragman geldi. Yeni ismi Jack Reacher: Never Go Back olan filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Lee Child tarafından yazılan roman serisinden sinemaya adapte edilen Jack Reacher‘ın devam halkası hakkında heyecan yaratacak detaylar geldi. Oyuncu kadrosu tam anlamıyla belli olan ardından set fotoğrafları gelen devam filmi Jack Reacher 2‘nin ilk fragmanı  yayınlandı.

Jack Reacher 2, 21 Ekim 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

2012 yılında vizyona giren Jack Reacher filminin devamı niteliğindeki film, Jack Reacher: Never Go Back ismiyle vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Defiance, The Siege (Kuşatma) ve The Last Samurai (Son Samuray) gibi önemli aksiyon yapımlarını yöneten Edward ZwickRichard Wenk imzalı senaryoyu bir çok yapımda birlikte çalıştığı Marshall Herskovitz ile elden geçirerek yeniden yazdı.

jack reacher never go back

Jack Reacher 2 Filmi Never Go Back Romanından Uyarlanıyor

Son olarak Görevimiz Tehlike 5 (Mission: Impossible – Rogue Nation) filminde karşımıza çıkan Tom Cruise‘u yeniden başrolde izleyeceğimiz Jack Reacher 2‘de; Cobie Smulders ( Avengers: Age of Ultron), Danika Yarosh (Heroes Reborn, Shameless), Austin Hebert (Bonnie and Clyde), Patrick Heusinger (Girlfriend’s Guide to Divorce), Aldis Hodge (Straight Outta Compton), Robert Knepper (The Hunger Games: Mockingjay, Prison Break) ve Holt McCallany (Blue Bloods) gibi isimler yer alıyor.

Jack Reacher: Never Go Back, 21 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın