Transformers 5 Filminden İlk Teaser Fragman Yayınlandı

0 97

Michael Bay’in yönetmen koltuğunda oturduğu yeni Transformers filmi yolda! Transformers 5 olarak andığımız serinin yeni filmi yayınlanan teaser fragmanıyla ismini de duyurmuş oldu.

2007 senesinde izleyicilerle buluşup kendine has hayran kitlesi elde eden ancak yönetmen Michael Bay‘in seçimleri nedeniyle kalitesinden ödün veren Transformers serisi, yeni filmiyle dirilmeye hazırlanıyor. Hosbro Studios başkanı Stephen J. Davis’in devam filmleriyle ilgili yaptığı açıklamalar takipçileri ateşlemiş ve devam film için heyecan yaratmıştı. Açıklandığı günden beridir Transformers 5 olarak anılan filmin ilk teaser fragmanı yayınlandı ve vizyon ismi belirlendi.

Transformers: The Last Knight - 2017

Transformers: The Last Knight Filminden İlk Teaser Fragman

Serinin beşinci filmi olma özelliğini taşıyan Transformers: The Last Knight‘ın yönetmen koltuğunda seriyi sahiplenen Michael Bay oturacak. 2014 yılında vizyona giren Transformers: Age of Extinction ile karşımıza çıkan Mark Wahlberg canlandırdığı karaktere geri dönerken kadroda Josh Duhamel, Isabella Moner ve Jerrod Carmichael gibi isimler yer alacak. Ayrıca seride sevilen autobotu Optimus Prime’ı seslendiren Peter Cullan ise bıraktığı yerden devam ediyor.

Prodüktörlüğü efsane yönetmen Steven Spielberg tarafından yapılan Transformers: The Last Knight, 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Ayrıca 2018 yılında serinin spin-off projesi Bumblebee filmi, yine 2018 yılında Transformers 6 ve 2019 yılında Transformers 7 filmi vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın