Transformers 5’ten Türkçe Altyazılı IMAX Videosu

0 1.430

Transformers serisinin yönetmeni olarak tanıdığımız Michael Bay, IMAX’in çekim avantajları ve yeni film Transformers 5: The Last Knight hakkında bilgiler verdi. IMAX’in inceliklerini anlatan Türkçe altyazılı video yayınlandı.

İlk filmi 2007’de vizyona giren ve günümüze kadar dört filmlik bir seri haline gelen ve 2018’de beşincisine kavuşacağımız Transformers filmlerinin ortak bir yönü var: Her filmde IMAX ile çalışmak. Serinin yönetmeni Michael Bay, IMAX ile film çekmenin avantajlarını anlatırken Transformers 5: The Last Knight ülkemizdeki ismiyle Transformers 5: Son Şövalye ismini alan film hakkında detaylar verdi.

Transformers 5 izle

Transformers 5 Ne Zaman Çıkacak?

Optimus Prime ve Bumblebee’nin görüneceği Transformers 5: Son Şövalye, 23 Haziran 2017 tarihinde sinema tutkunlarının karşısına çıkacak. Ara vermeden devam filmlerinin geleceğini aldığımız serinin altıncı filmi Transformers 6 için 2018 tarihi belirlenirken Transformers 7 için 2019 senesi işaret edildi. Bu arada serinin sevilen autobotu Bumblebee‘nin kendine has filminin geleceğini ve 2018 yılında gösterime gireceğini belirtelim.

Transformers 5: The Last Knight’ta Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Yönetmen koltuğunda Michael Bay’in oturduğu devam filminde Mark Wahlberg dördüncü filmdeki rolü Cada Yeager ile filmde yer alırken, Isabella Moner, Jerrod Carmichael, Liam Garrigan ve Laura Haddock filmde yer alıyor.  Akiva Goldsman‘ın filmden ayrılmasının ardından senaryo Art Marcum ve Matt Holloway ikilisi ile Ken Nolan‘a emanet edildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın