Yeni ”It” Geliyor Filmin Başrolü Belli Oldu

0 95

Korku-kurgu türünün en çok satan yazarı ünvanına sahip olan Stephen King’in efsansi bir kez daha sinemaya uyarlanıyor. Katil palyaço Pennywise, 25 yıllık aranın ardından korku dolu anlar yaşatmak için geri dönüyor.

Stephen King tarafından yazılan kült roman It yeniden sinemaya uyarlanıyor. İlk uyarlamasına 1990 yılında kavuşan romanın yeni uyarlaması 2017’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Ancak yeni It filmi için pek iç açıcı gelişmeler yaşanmıyor. Romanlarından uyarlanan filmlerle fazlasıyla uğraşan King; Chase Palmer, David Kajganic ve Cary Fukunaga tarafından yazılan senaryoyu fazlasıyla beğendiğini dile getirse de yönetmen Carry Fukunaga projeden ayrıldığını dile getirmişti. Bir kötü haber de başrol olarak anlaşılan Will Poulter’dan geldi. Oyuncu filmden ayrıldı.

It Filmi

Pennywise Karakterini Bill Skarsgard Canlandıracak!

Beklenmedik gelişmelerin yaşanmasına rağmen filmin çekilmesi için çalışmalarına devam eden New Line ve Warner Bros, Will Poulter’ın yerine bu yıl Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1’de karşımıza çıkan Bill Skarsgard ile anlaştığını duyurdu. Ayrıca THR’nin haberine göre Carry Fukunaga’nın ayrıldığı yönetmen koltuğuna Andy Muschietti oturacak. Filmin senaryosu ise Chase Palmer ve David Kajganick tarafından yazılacak.

Bunu da okuyun: Stephen King’in Romanlarından Uyarlanan En İyi 20 Film

It Filmi 18 Ekim 2017 Tarihinde Vizyona Girecek

27 yıl sonra yeniden izleyici karşısına çıkacak olan Pennywise‘in hikayesini işleyecek olan It, 18 Ekim 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın