Logan Filminde Profesör X ve Kötü Karakter Pierce Göründü

0 111

Wolverine 3 olarak andığımız geçtiğimiz günlerde yayınlanan posterle Logan ismini alan devam filminden detaylar geliyor. Hugh Jackman’ın son kez Wolverine’i canlandıracağı filmin kötü karakteri yüzünü gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk posteriyle birlikte adının Logan olduğunu öğrendiğimiz Wolverine serisinin üçüncü filmi hakkında heyecanlandıran detaylar gün yüzüne çıkıyor. X-Men serisinin ön plana çıkan karakterlerinden olan Wolverine, beyaz perde macerası kendisiyle özdeşleşen Hugh Jackman ile son kez karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. X-Men filmlerinden farklı bir yöne evrilen karakterin hikayesi X-Men: Orgins Wolverine ve Wolverine filmleriyle devam etmiş X-Men: Days of Future Past ile devam etmişti. Yeni X-Men serisinin son filmi Apocalypse’de kısa süre olsa da görünen Hugh Jackman‘ın canlandırdığı Wolverine, kendine has filmi Logan ile izleyici karşısına çıkacak.

Pierce

@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (10 Eki 2016, 07:23 PDT)

Logan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geçtiğimiz günlerde ilk afişiyle birlikte detayların sinema dünyasına düştüğü Logan filmi 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen James Mangold kendi Twitter hesabında Patrick Steward‘ın yeniden canlandıracağı Profesör X fotoğrafını paylaştı. Logan filmi için ayrıca Narcos dizisiyle adından söz ettiren Boyd Halbrook‘un hayat vereceği sayborg ordusu Reavers’ın başındaki kötü karakter Donald Pierce‘ın aralarında yer aldığı görseller Instagram üzerinden servis edildi.

Aftermath

@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (7 Eki 2016, 07:23 PDT)

Aviso

@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (8 Eki 2016, 07:56 PDT)

Motel

@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (9 Eki 2016, 07:24 PDT)

Smelting plant

@wponx tarafından paylaşılan bir fotoğraf (11 Eki 2016, 07:23 PDT)

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın