Wolverine 3’ün İsmi Belli Oldu Filmden İlk Poster Yayınlandı

0 206

Hugh Jackman’ı son kez Wolverine karakterinde izleyeceğimiz devam filminin ismi Logan olarak belirlendi. Wolverine 3 olarak andığımız filmin ismi yayınlanan ilk posterle de netlik kazanmış oldu.

Sinema dünyasının ikonik karakterleri arasında yer alan Wolverine bir kez daha Hugh Jackman‘ın hayat vermesiyle izleyici karşısına çıkacak. 2013 yapımı The Wolverine‘in yönetmen koltuğunda oturan James Mangold, 2017 yılında vizyona girecek olan filmi çekmenin keyfini çıkarıyor. Yaş sınırlamasıyla vizyona giren Deadpool‘dan feyz alınarak R-Rated kategori için çekilen Wolverine 3 filmi için tüm bilgiler gizli tutuluyordu. Taa ki geçtiğimiz günlerde yönetmenin Twitter hesabında paylaştığı fotoğrafla bir kaç detay ortaya çıktı. Filmin senaryosuyla birlikte isminin “Logan” olarak belirlendiğine işaret etmesinden sonra paylaşılan ilk poster bunu doğruladı. Wolverine 3 olarak andığımız devam filminin adı Logan olarak belirlendi.

Logan Filmi

Logan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Wolverine film serisinin üçüncüsü olan Logan izleyicilerin karşısına 3 Mart 2017 tarihinde çıkacak. Hugh Jackman‘ın efsanevi karakteri canlandırıp veda edeceği filmde Richard E. Grant çılgın bilim adamı rolünü canlandırırken Patrick Stewart ise Profesör X’e hayat verecek. Logan filminde ayrıca Boyd Holbrook, Erig La Salle ve Elise Neal gibi isimler de yer alacak. Michael Green ve David James Kelly‘nin senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturacak.

Filmin detaylarının belli olmasının ardından Hugh Jackman ET Online’a verdiği röportajda: “Bugün James Mangold’u ziyarete gittim ve filmin montajı ile uğraşıyordu. Gerçekten gördüklerimden sonra heyecanım daha da arttı. Önümüzdeki haftalarda filmle ilgili çok detay paylaşılacak. Ama şimdiden söylemem gerekirse, ilk iki filme göre tonu daha farklı bir film izleyicileri bekliyor.

Logan Film Posteri
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın