Hugh Jackman ile Efsaneleşen Wolverine Karakteri ve Yıllar İçindeki Değişimi

0 2.134

Burger Fiction, Hugh Jackman’ın son bir kez daha canlandıracağı beyaz perdenin efsane karakteri Wolverine’in geçmişten günümüze çizgi filmleri ve filmlerini bir araya getirdi.

Çizgi film ve dizilerde karşımıza çıkan Wolverine karakteri daha çok X-Men serisinde, Hugh Jackman‘ın üstün oyunculuk performansıyla hafızalarımıza kazındı. X-Men: Apocalypse‘in ardından gelecek X-Men filmlerinde yer almayacak oluşuyla hayranlarını üzen Jackman, sevilen karakteri Wolverine 3 filmiyle son bir kez daha karşımıza çıkacak. Canlandırdığı karakter neredeyse isminin önüne geçen Jackman, son 16 yılda çekilen 7 X-Men filminde boy göstererek bir ilke de imza attı. X-Men: Apocalypse‘in gösterime girmesi şerefine Wolverine’in çizgi film, dizi ve filmlerinden çeşitli kesitlerleri bir araya getiren video yayınladı. Burger Fiction, Wolverine karakterinin çizgi romandan televizyon, çizgi film ve film macerasında yaşadığı değişimi ortaya koyuyor.

Wolverine 3 Filmiyle Son Kez!

X-Men: Apocalypse‘in vizyona girmesiyle birlikte Hugh Jackman‘ın son kez Wolverine karakterini canlandıracağı, Wolverine 3 hakkında yeni gelişmeler de ortaya çıktı. Galada konuşma yapan yapımcı Hutch Parker, Patrick Stewart‘ın gelecek filmde Profesör Xavier karakterini canlandıracağını dile getirdi. Yapımcı ayrıca Eriq La Salle‘in de Wolverine 3 filminde yer alacağını söyledi ancak oyuncunun hangi karakteri canlandıracağı belli değil.

Henüz ismi kesin olarak belirlenmeyen Wolverine 3 filminin yönetmen koltuğunda Gavin Hood oturacak. Her ne kadar kesinleşmiş bilgi olmasa da film Old Man Logan çizgi roman serisinden ilham alacak. Wolverine ve Profesör Xavier arasında baba-oğul ilişkisi ön planda tutulacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın