Daha Korkutucu Jurassic World 2 Geliyor

0 100

2015 yılında vizyona giren Avatar ve Titanik’in ardından en çok hasılat elde eden film olan Jurassic World’ün devam projesinden yeni detaylar geldi. Jurassic World 2, gerilimi yüksek ve korkutucu bir film olacak!

Michael Crichton’ın yazmış olduğu romandan sinemaya uyarlanan Jurassic World 2015 yılında vizyona girmiş dünya çağında izlenme rekoru kırarak en çok izlenen üçüncü film olmuştu. Eleştirmenler tarafından olumsuz yönde eleştiriler alsa da gişeyi arkasına alarak ikinci filmi duyuran yapımcılar çalışmaları hızlandırdı. 2017 yılının Şubat ayında Londra ve Hawaii’de çekimlerine başlanacak olan  Jurassic World 2‘nin yeni detaylarını ilk filmin senarist ve yönetmeni Colin Trevorrow verdi.

Treworrow, Jurassic World 2 Gerilim Dozu Yüksek ve Korkutucu Bir Film Olacak!

İlk filmin senarist ve yönetmeni Trevorrow, Jurassic World 2 filminin daha gerilim dolu ve korkutucu olacağını, tasarladıkları gibi hikayenin dışarı çıkacağını dile getirdi. Ayrıca J.A. Bayona‘nın ikinci filmin yönetmen koltuğunda oturmak istediğini bildiğini, yapılan çalışmaların onun birikimi etrafında inşa edildiğini söyledi. Böylelikle The Orphanage (Yetimhane), The Impossible (Kıyamet Günü), A Monster Calls gibi filmlerin yönetmeni Bayona’nın ikinci filmi yöneteceği kesinleşti.

Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard‘ı yeniden başrolde izleyeceğimiz Jurassic World 2, 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın