Jurassic World’un Devamı: Jurassic Outpost

0 91

Avatar ve Titanik’in ardından en çok hasılat elde eden film konumuna erişen Jurassic World’ün devamı için çalışmalar sürdürülüyor. Jurassic World 2’nin yeni detayları ortaya çıktı.

2015 senesinde gösterime girerek Michael Crichton‘ın efsane romanını yeniden beyaz perdede izleme şansına eriştiğimiz Jurassic World, eleştiri bakımından sınıfta kalsa da elde ettiği gişe hasılatıyla devam filminin kapılarını aralamıştı. Vizyona girdiği hafta sonu üç gün içerisinde 511 milyon dolarlık hasılat elde edip Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2’ye ait olan rekoru kırmıştı. Gelmiş geçmiş en çok hasılat elde eden Avatar ve Titanik’in ardından en iyi gişeye erişen Jurassic World’ün başarısına güvenerek ikinci film için çalışmalar başlatıldı. Filmin ismi ve yeni detayları ortaya çıktı.

Jurassic World - Chris Pratt

Jurassic Outpost 2018 Yılında Vizyona Girecek

Universal Stüdyoları devamı çekilecek olan Jurassic World‘ün detaylarını paylaştı. Jurassic World 2 olarak anılan devam filminin ismi Jurassic Outpost olarak duyuruldu. Hawaii’de çekimlerine başlanacak olan filmin büyük bölümünü bilgisayar teknolojisine borçlu olduğu için Pinewood Stidyolarında gerçekleştirilecek. İlk filmde karşımıza çıkacan Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard yine başrollerde yer alırken ilk Jurassic Park filmide yönetmen kimliğinde görünen Steven Spielberg yapımcı olacak.

22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan filmin senaryosu Colin Trevorrow ve Derek Connolly ikilisi tarafından kaleme alınacak. Yönetmen koltuğuna ise henüz kimin oturacağı kesinlik kazanmadı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın