Hızlı ve Öfkeli 8’in Arabalarına Göz Atmaya Ne Dersiniz?

0 6.512

2017 yılının kuşkusuz en çok beklenen filmlerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli 8’in yeni kamera arkası videoları gelmeye devam ediyor. Daha önce çekimlerin olduğu setlerden videolar paylaşan ekip bu kez Fast 8’in oyuncaklarını bizlere gösterdi.

Gelecek yıl vizyona girmesini beklediğimiz Hızlı ve Öfkeli serisinin en yeni filminden kamera arkası videoları paylaşılmaya devam ediyor. Daha önceki filmlerde karşımıza çıkan modifikasyonlu araçların en özel ve hızlıları Fast 8‘de kullanılıyor. Geçtiğimiz aylarda filmin İzlanda setinde yayınlanan videolarda karla kaplı araziye uygun modifiyeli araçları görmüştük. Hatta bu araçları hangi oyuncuların kullandığı detayı da paylaşımıştı. Şimdi ise filmin yönetmeni F. Gary Gray, Hızlı ve Öfkeli 8‘de kullanılan tüm arabaları bir videoda izleyicilerle paylaştı. Filmde kullanılan arabalar arasında milyon dolarlık Bentley, McLaren, Maserati, Mercedes-Benz, Jaguar, film için özel tasarlanan paletli bir araç ve daha niceleri yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filminde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

Fast and Furious serisinin yeni halkası Fast 8’in yönetmen koltuğunda The Italian Job (İtalyan İşi), Law Abiding Citizen (Adalet Peşinde) ve Straight Outta Compton gibi filmlere imza atan F. Gary Grey oturuyor. Serinin demirbaşları Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris ve Tyrese Gibson kadroda yer alırken Charlize Theron, Natalie Emmanuel, Jason Statham, Scott Eastwood, Kurt Russell, Dwayne Johnson, Kristofer Hivju ve Helen Mirren gibi isimler onlara eşlik ediyor.

Fast 8 ülkemizdeki ismiyle Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın