Logan Filminden Caliban Görselleri Yayınlandı

0 82

Hugh Jackman’ın canlandırdığı Wolverine karakterine ait solo filmin üçüncüsü ve sonuncusu olan Logan içerikleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Daha önce posteri yayınlanan filmin şimdi de Caliban karakterine ait fotoğrafları yayınlandı.

Ortaya çıkan sinemasal materyalleriyle küçük heyecan fırtınaları yaratan Wolverine film serisinin üçüncüsü olma özelliğini taşıyan Logan filminden iki yeni karakter fotoğrafı paylaşıldı. Hugh Jackman‘ın hayat verdiği Wolverine karakterini son kez göreceğimiz devam filminin yeni görselleri Stephen Mercant tarafından canlandırılan Caliban karakterini bizlere gösteriyor.

Logan Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

2000 senesinde vizyona giren ilk X-Men filmleri ve Wolverine filmlerinde sevilen karakteri canlandıran Hugh Jackman‘ın karaktere veda edecek olması sevenlerini üzmüş olsa da, 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan Logan ile jübilesini gerçekleştirecek. Filmde ona Profesör X rolünde Patrick Stewart ve Boyd Holbrook, çılgın bilim adamı rolünde Richard E. Grant ve Donald Pierce eşlik edecek. Ayrıca ER dizisinden tanıdığımız Erig La Salle de filmde rol alacak.

Stephen Mercant - Caliban

Stephen Mercant - Caliban

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın