IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.984

KİNSEY – 2004

bdsm filmleri listesi

IMDb: 7.1
Bill Condon’un yönetmen koltuğunda oturduğu film yaşanmış gerçek bir olayı beyaz perdeye taşıyor. Liam Neeson, Laura Linney ve Chris O’Donnell gibi isimlerin yer aldığı yapım 60’lı yılları kasıp kavuran cinsel devrimi tetikleyen Dr. Kinsey ve ekibinin hikayesini anlatıyor.

BITTER MOON / ACI AY – 1992

mazoşist filmler

IMDb: 7.1
Fransız yazar Paskal Bruckner’in romanından esinlenen filmin yönetmen koltuğunda her filminde cinselliğie fazlasıyla yer veren yönetmen Roman Polanski tarafından çekildi. Önemli oyuncu kadrosuna sahip olan film bir yolcu gemisiyle Hindistan’a giden İngiliz çiftin gemide tanıştıkları yaşlı ve sakat adamın güzel karısıyla olan ilişkisi perdeye yansıtılıyor. Kısıtlı bir mekanı olan gemide birbirinden farklı fantezi düyasının kapıları aralanıyor. Gözetlemek ve gözlenmekten sado-mazo fanteziye kadar yapılan seyahat insanın zihninde erotik çağrışımlar yapıyor.

PARİS’TE SON TANGO – 1972

bdsm hikayeleri

IMDb: 7.2
Marlon Brando’ya Oscar adaylığı kazandıran film sadece cinsellik üzerine kurulu bir ilişkiye odaklanıyor. Genç güzel Parisli Jeanne, kendine bir daire bakmaktadır. Bu sırada Amerikalı bir iş adamı olan Paul ile tanışır ve ilişkileri başlar. Elia Kazan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Maria Scheider ve Maria Michi de yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın