IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.891

GÖZÜ TAMAMEN KAPALI – 1999

bdsm filmler

IMDb: 7.3
Stanley Kubrick’in efsaneleri arasında yer alan Gözü Tamemen Kapalı, Arthur Schnitzler tarafından yazılan Traumnovelle adlı romanından beyaz perdeye uyarlandı. Cinsel içerikli filmler arasında yer alan filmin başrolunde Tom Cruise ve Nicole Kidman yer alıyor. Film, eşi Alice’in karanlık fantezilerini öğrenen William Handford’un onu tatmin etmek için verdiği çabalara odaklanıyor. Arkadaşlarından öğrendikleri günah dolu bir partiye katılmaları onlar için tam bir felaket olur.

QUILS / DÜŞLERİN EFENDİSİ – 2000

düşlerin efendisi filmi izle

IMDb: 7.4
Goffrey Rush, Michael Caine ve Kate Winslet’in başrolünü üstlendiği film Marquis de Sade’in hayatını beyaz perdeye taşıyor. Philip Kaufman tarafından yönetilen yapım 18. yüzyıl Fransa’sında akıl hapishanesinde tutulan Marquis de Sade ve ondan gizliden gizliye hoşlanan Madeliene adlı genç bir kadını anlatmaktadır.

LA PIANISTE / PİYANİST – 2001

bdsm ilişki

IMDb: 7.4
Elfriede Jelinek tarafından yazılan aynı adlı romandan sinemaya uyarlanan La Pianiste filminin yönetmen koltuğunda Michael Haneke oturuyor. İsabelle Huppert’in başrolünde oynadığı film, annesi ile birlikte yaşayan piyano öğretmeni Erika’nın hayatına odaklanıyor. Erika, pornografiye ve mazoşizme ilgi duymaya başlar. Genç öğrencisi Walter ile tanışınca, bastırılmış duyguları açığa çıkar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın