IMDB Puanlarına Göre En İyi 20 Fetişizm Filmi

0 32.990

SEKS YALANLARI – 1989

konulu cinsel içerikli filmler

IMDb: 7.2
Steven Soderbergh’in yönetmenliğini üstlendiği film ilişkide ancak kartların açık oynandığı, yalan söylenmediği müddetçe haz alabileceklerini aksi halde orgazm denen olayın hayal olacağını kafalara sokuyor. Andie Macdowell ve James Spader’ın rol aldığı filmde Ann, Jon adında  bir adamla evlidir. Bu adam gizli bir şekilde kadının kız kardeşiyle ilişki yaşar. Jon’un eski arkadaşı Graham hayatlarına girince her şey tepetaklak olur.

KÜRKLÜ VENÜS – 2013

efendi köle ilişkisi filmleri

IMDb: 7.2
Listede yer alan bir Roman Polanski filmi daha… Emmanuelle Seigner ve Mathieu Amalric’in yer aldığı film mazoşizmin baş eserleri arasında olan Leopold Von Sacher-Masoch’un yazmış olduğu Venus im Pelz adlı romandan uyarlanıyor. Kürklü Venüs filmi güzel oyuncu Vanda bir yönetmenin filminde rol almak için, kadının ne kadar muhteşem olabileceğini göstermek için türlü erotik çabalar göstermesini anlatıyor.

SHAME / UTANÇ – 2011

en iyi cinsel içerikli filmler

IMDb: 7.3
Poligamiye kapılmış, seks bağımlısı olmuş ve yaşamış olduğu bu duygulardan utanç duyan bir adamın hikayesi anlatılıyor. Steve McQueen’in yönetmenliğini üstlendiği filmde Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale yer alıyor. Seks düşkünü bir adam olan Brandon New York’ta yaşamakta ve cinsel hayatı karma karışıktır. Ta ki ele avuca sığmayan kız kardeşi yaşadığı apartmana taşınana kadar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın